Sjømat Norge havbruk midt holdt tirsdag 31. januar årsmøte. Et enstemmig årsmøte valgte følgende nye personer til arbeidsutvalg for perioden 2023/24.
Alf Jostein Skjærvik, som har vært leder i regionlaget i flere år, gav fra seg stafettpinnen til Ketil Rykhus, som blir ny regionleder. Rykhus er i dag samfunnskontakt i selskapet SinkabergHansen som holder til i Ytre-Namdal.
Regionsjef Randi Grøntvedt, er administrativt ansvarlig for havbruk i Midt-Norge, som strekker seg fra Stadt til Bindal.
Vil du vite mer?
Vil du lese mer?
Utkast til forskrift om klimagassreduksjoner på fartøy i akvakulturnæringen er på høring. Nå har du mulighet til...
Sjømat Norges årsarrangement 2026 avholdes i Trondheim. Hold av datoene. Påmeldingslenke og mer informasjon kommer!
Regjeringen har sendt på høring et forslag til forskrift som krever at minst 90 prosent av energibruken på...