2. Øvrige tillitsvalgte

Som rådgivende medlemsorganer for styret er det opprettet to bransjegrupper for hver av de to store sektorene. Bransjegruppe havbruk og Bransjegruppe industri har igjen sektorgrupper og regionale havbrukslag som rådgivende organer:

 

Ordførere


Carl-Erik Arnesen
Polarfeed AS
Ordfører
Mobil: 958 26 782
 
Tore Remman
C-Feed AS
Varaordfører
Mobil: 971 12 476
 

Bransjegruppe industri og handel


Inger-Marie Sperre
Brødrene Sperre AS
Bransjegruppens leder
Mobil: 924 03 932
 

Ingvild Dahlen
Lerøy Norway Seafoods AS
Nestleder
Mobil: 900 81 338
 

Morten H. Jensen
Insula AS
Mobil: 916 30 176
 

Silje Remøy
Pelagia AS Hordafôr
Mobil:
 

Rita Karlsen
Brødrene Karlsen AS
Mobil: 917 46 316
 

Bjørn Ronald Olsen
Storbukt Fiskeindustri AS
Mobil:
 

Hans P. Koppernæs d.y.
Triplenine Vedde AS
Mobil: 977 71 771
 

Knut Helge Vestre
Coldwater Prawns Production AS
Mobil: 908 94 662
 

Ole-Johnny Nilsen
JM Nilsen AS
Mobil: 918 34 285
 

Geir Sperre
Nils Sperre AS
Mobil: 909 78 346
 

Ole Olsen
Sufi AS
Mobil:
 

Mathias Hansen
Sommarøy Fisk AS
Mobil: 419 28 805
 

Sektorgruppe marine ingredienser

Jan Roger Bjerkestrand
G.C. Rieber Vivomega AS
Mobil:
 

Tore Remman
C-Feed AS
Mobil: 971 12 476
 

Line Johnsen
Aker Biomarine Antarctic AS
Mobil: 482 61 836
 

Ingvild Dahlen
Lerøy Norway Seafoods AS
Mobil: 900 81 338
 

Bjørn Refsum
Epax Norway AS
Mobil:
 

Kari Griegel
Scanbio
Mobil:
 
Leif Kjetil Gjendemsjø
Pharma Marine AS
Mobil:
 

Sektorgruppe fiskemel

Arnt-Ove Blytt-Tøsdal Kolås
Pelagia AS
Mobil:
 
Ola Dybvik
Vedde AS
Mobil: 905 04 269
 
John Jensen
Pelagia AS
Mobil:
 

Sektorgruppe hvitfisk

Ingvild Dahlen
Lerøy Norway Seafoods AS
Mobil: 900 81 338
 
Gunnar Haagensen
Jangaard Export AS
Mobil: 909 55 521
 
Ole Olsen
Sufi AS
Mobil:
 
Mathias Hansen
Sommarøy Fisk AS
Mobil: 419 28 805
 
Geir Rognan
Coast Kjøllefjord AS
Mobil: 995 20 380
 
Runar Bye Paulsen
Nordic Group AS
Mobil:
 
Kjartan Stokke
Brødrene Sperre AS
Mobil:
 
Odd Arild Sperre
Nils Sperre AS
Mobil: 90834202
 

Sektorgruppe pelagisk


Egil Magne Haugstad
Pelagia AS
Mobil: 901 66 147
 
Kjetil Sperre
Brødrene Sperre AS
Mobil:
 
Geir Robin Hoddevik
Global Sales AS
Mobil: 901 20 900
 
Geir Sperre
Nils Sperre AS
Mobil: 909 78 346
 
Arnt-Ove Blytt-Tøsdal Kolås
Pelagia AS
Mobil:
 
Ola Dybvik
Vedde AS
Mobil: 905 04 269
 

Sektorgruppe skalldyr

Jack-Robert Møller
Lyngen Reker AS
Mobil: 907 83 115
 
Christian Nordahl
Stella Polaris AS
Mobil:
 
Bjørn Ronald Olsen
Storbukt Fiskeindustri AS
Mobil:
 
Svein Ruud
Norway King Crab AS
Mobil: 905 93 104
 
Knut Helge Vestre
Coldwater Prawns Production AS
Mobil: 908 94 662
 
Ingvild Dahlen
Lerøy Norway Seafoods AS
Mobil: 900 81 338
 

Bransjegruppe havbruk

Tor Anders Elvegård
Nordlaks Oppdrett AS
Bransjegruppens leder
Mobil: 977 73 728
 

Vibecke Bondø
SalmoNor AS
Nestleder
Mobil: 951 29 558
 

Tor Eirik Homme
Grieg Seafood ASA
Mobil: 952 43 050
 

Elin Tveit Sveen
Marø Havbruk AS
Mobil: 975 38 886
 

Håvard Jørgensen
Biomar AS
Mobil: 913 71 444
 

Roar Paulsen
Mowi ASA
Mobil: 907 20 510
 

Trude Olafsen
AKVA group ASA
Mobil: 915 57 400
 

Alf Jostein Skjærvik
Salmar Farming AS
Mobil: 916 20 063
 

Geir Magne Knutsen
Bremnes Seashore AS
Mobil: 918 33 233
 

Hanne Lundberg
Gratanglaks AS
Mobil: 478 49 449
 

Hildegunn Fure Osmundsvåg
Star Seafood AS
Mobil: 920 31 540
 
Henrik Hareide
STIM AS
Mobil: 971 47 978
 

Sjømat Norge havbruk nord

Tor Anders Elvegård
Nordlaks Oppdrett AS
Leder
Mobil: 977 73 728
 
Maria Sparboe
NRS Finnmark AS
Nestleder
Mobil:
 

Snorre Jonassen
Cermaq Norway AS
Mobil: 918 58 861
 

Tom-Eirik Aasjord
Nova Sea AS
Mobil: 917 16 175
 

Alice Øksheim
Edelfarm AS
Mobil: 992 72 598
 
Marianne Bendiksen
Northern Lights Salmon AS
1. Varamedlem
Mobil: 907 32 845
 

Sjømat Norge havbruk midt

Alf Jostein Skjærvik
Salmar Farming AS
Leder
Mobil: 916 20 063
 

Ketil Rykhus
SinkabergHansen AS
Nestleder
Mobil: 473 43 310
 

Olaf Skjærvik
Mowi ASA
Mobil: 952 07 386
 
Ivar Refsnes
Refsnes Laks AS
Mobil: 970 89 660
 

Stig Nidar Selvåg
Lerøy Midt AS
Mobil: 970 84 027
(fast møtende vara)
 
Lars Jørgen Ulvan
Måsøval Fiskeoppdrett AS
Varamedlem
Mobil: 928 31 267
 

Ole Martin Løfsnæs
Bjørøya AS
Varamedlem
Mobil:
 

Sjømat Norge havbruk vest

Geir Magne Knutsen
Bremnes Seashore AS
Leder
Mobil: 918 33 233
 

Geir Helge Østerbø
Osland Havbruk AS
Nestleder
Mobil: 997 06 097
 

Nils Arve Eidsheim
Sjøtroll Havbruk AS
Mobil: 957 64 181
 

Ingebrigt Landa
Kobbevik og Furuholmen AS
Mobil: 916 61 065
 

Karina Antonsen Hjelle
Bolaks AS
Mobil: 906 81 403
 
Ingrid Lundamo
Mowi ASA
Varamedlem
Mobil: 930 21 961
 
Michael Niesar
Sulefisk AS
Varamedlem
Mobil:
 
Solveig Willis
Svanøy Havbruk AS
Varamedlem
Mobil:
 

Sektorgruppe fiskefôr


Håvard Jørgensen
Biomar AS
Leder
Mobil: 913 71 444
 
Atle Kvist
Mowi ASA
Nestleder
Mobil: 905 43 500
 
Carl-Erik Arnesen
Polarfeed AS
Mobil: 958 26 782
 

Fredrik Witte
EWOS AS
Mobil: 970 167 69
 
Håvard Walde
Skretting AS
Mobil:
 

Sektorgruppe teknologi og service

Trude Olafsen
AKVA group ASA
Leder
Mobil: 915 57 400
 

Are Berstad
Aquastructures AS
Mobil: 905 09 951
 

Heidi Ruud
Nofir AS
Mobil: 907 94 651
 

Lill Terese Løfsnæs
AQS AS
Mobil:
 

Hans Runshaug
Blue Ocean Technology AS
Mobil: 900 55 886
 
Bård Skjelstad
Scale Aquaculture AS
Mobil:
 

Sektorgruppe MiljøVet

Henrik Hareide
STIM AS
Leder
Mobil: 971 47 978
 
Tone Rasmussen
Sea Eco AS
Mobil: 913 30 130
 
Rolf Nordmo
Aqua Mar AS
Mobil: 900 45 797
 
Barbo Klakegg
Åkerblå AS
Mobil:
 
Eirik Wilkinson
Labora AS
Mobil: