Sjømat Norge samler alle medlemmer én gang i året til medlemsmøter, generalforsamling, festmiddag og årskonferanse. Med unntak av medlemsmøtene er hele arrangementet åpent for alle.
Vi håper å se alle medlemmer i Ålesund, 7. og 8. april.
Her er sakspapirer til generalforsamlingen med vedlegg. Merk at sakspapirene er oppdatert iht endringer i valgkomiteens innstilling:
Naturlig nok vil tema for årskonferansen tirsdag være de uroligheter som preger verdensbildet nå. – Sjømatnæringen er avhengig av handel 365 dager i året. Vi lever i en verden som er preget av en rekke skjær i sjøen. Vi håper å kunne sette dagsorden og prøve å gi svar i en tid der mange er usikre på hvordan fremtiden vil bli.
I tillegg spør vi hva politikerne vil med sjømatnæringa. Hvilke veivalg ønsker de ulike statsministerkandidatene å ta? Vi stiller spørsmålene, svarene håper vi de vil gi på scenen i Ålesund tirsdag 8. april, sier Geir Ove Ystmark.
For spørsmål vedrørende påmelding, kontakt Elisabeth Marie Sylte.
Vil du vite mer?
Vil du lese mer?
Sjømat Norge har den glede å invitere deg til et spennende frokostmøte i Oslo om fiskefôr. Utgangspunktet...
Her er Sjømat Norges svar på høring om snøkrabbereguleringer for 2025.
Dødlighetstallene i havbruk synker sammenlignet med fjorårets fire første måneder.