3. Prisutvalg

Torskefisk Råfisklaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Geir Rognan Binor Products AS
Kjersti Haugen Lerøy AS
Tommy Torvanger Nergård AS
Ingvard Lorentzen Ivan Lorentzen fiskforretning AS 95106327 ingvard@lorentzen-fisk.no
Knut Haagensen Jangaard Export AS 90026057 knut@jangaard.no
Tone Karstensen Nordic Group AS
Tor Bjarne Stabell Tobø Fisk AS

Fryste reker Råfisklaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Hans-Ove Semmingsen Stella Polaris AS 90098555 hansove@stellapolaris.no
Knut Helge Vestre Coldwater prawn Production AS 90894662 knut.vestre@prawnsofnorway.no

Skalldyr Råfisklaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Karin Olsen  Lyngen Reker
Ørjan Nergård Norway Seafoods
Bjørn Ronald Olsen Storbukt Fiskeindustri
Svein Ruud Norway King Crab
Trygve Åsvestad Polar Seafood

Sunnmøre og Romsdal Fiskesalslag

Navn Bedrift Mobil E-post
Kjartan Stokke Brødrene Sperre AS
Tom Haugen Hallvard Lerøy AS  90616015  tom.haugen@leroy.no
Odd Arild Sperre Nils Sperre AS  90834202  odd.arild@nsperre.no
Per Owe Owesen Olav E. Fiskerstrand AS  92610053  Per-Owe@olave.no

Vest-Norges Fiskesalslag

Navn Bedrift Mobil E-post
Tom Haugen Hallvard Lerøy AS 90616015 tom.haugen@leroy.no

 

Pris- og reguleringsutvalg Pelagisk konsum, Sildesalgslaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Magnus Strand
Vara: Trond Are Fenes
Pelagia AS
Pelagia AS
Kjetil Sperre
Vara: Geir Sperre
Brødrene Sperre AS
Nils Sperre
90123608 kjetil@sperrefish.com
Egil Magne Haugstad
Vara: Bjørn Kjetel Sirevåg
Pelagia AS
Pelagia AS
90166147 emh@pelagia.no
Tommy Torvanger
Vara: Jon Ingi Bjarnason
Nergård AS
Nergård AS

Arbeidsutvalget i sektorgruppe fiskemel utgjør prisutvalget for råstoff til produksjon av fiskemel og fiskeolje.