Styrets medlemmer


Publisert 29.09.2008 av sjømatnorge.no Sjømat Norge  Styret  

Styret har åtte medlemmer. Tre velges fra verdikjede industri og fem fra verdikjede havbruk. Tre av styremedlemmene fra havbruk kommer fra hver sin havbruksregion.

9Som rådgivende medlemsorganer for styret er det opprettet to bransjegrupper for hver av de to store sektorene.  Bransjegruppe havbruk og Bransjegruppe industri har igjen sektorgrupper og regionale havbrukslag som  rådgivende organer.

Se også: Oversikt og kontaktinformasjon til øvrige tillitsvalgte på denne siden.

 

STYRET 2013 – 2014 

Styreleder:
Gunnar Domstein

gd@norwaypelagic.no
Norway Pelagic AS
6706 Måløy
Tlf: 57 85 90 00
Mobil: 900 57 103
1. Nestleder
Fredd Wilsgård

fredd@wilsgaard.no
Wilsgård Fiskeoppdrett AS
9381 Torsken
Tlf: 77 85 53 08
Mobil: 905 73 554
2. Nestleder
Inger-Marie Sperre

inger@sperrefish.no
c/o Brødrene Sperre AS
6057 Ellingsøy
Mobil: 924 03 932
Hanne Benjaminsen
hanne@capefish.com
Storbukt Fiskeindustri AS
Postboks 143
9750 Honningsvåg
Tlf: 78 47 69 60
Mobil: 971 19 733
Arne Møgster
arne.mogster@auss.no
Austevoll Seafood ASA
Alfabygget
5392 Storebø
Tlf: 56 18 10 00
Mobil: 916 61 049
Elin Tveit Sveen
elin@marohavbruk.no
Marø Havbruk AS
6914 Svanøybukt
Tlf: 57 74 87 41
Mobil: 975 38 886
Alf Helge Aarskog
alf.helge.aarskog@
marineharvest.com

Marine Harvest AS
Postboks 1086 Sentrum
0104 Oslo
Tlf: 21 56 20 00
Mobil: 905 97 529
Jan Sverre Røsstad
jsr@biomar.no
Biomar AS
Bolstadvei 24
8430 Myre
Tlf: 76 11 92 00
Mobil: 908 81 511
Tore Remman
tore.remman@nutrimar.no
Nutrimar AS
7266 Kverva
Mobil:  971 12 476
VARAREPR.
Arne Røst
(for Gunnar Domstein)
arne@bacalanor.com
West-Norway AS
Postboks 327
6001 Ålesund
Mobil: 905 21 119
Line Ellingsen
(for Fredd Wilsgård)
line@ellingsen.no
Ellingsen Seafood AS
Postboks 56
8320 Skrova
Tlf: 76 06 67 10
Mobil: 909 18 488
Morten Hyldborg Jensen
(for Inger-Marie Sperre)
morten.jensen@
norwayseafoods.com

Norway Seafoods AS
Postboks 1301 Vika
0112 Oslo
Tlf: 70 11 86 71
Mobil: 916 30 176
Siv Grure
(for Hanne Benjaminsen)
sgr@egersund-fisk.no
Egersund Seafood AS
Postboks 310
4379 EGERSUND
Mobil: 950 45 159
Hans Peter Koppernæs d.y.
(for Arne Møgster)
hans.peter.jr@koppernes.no
C/O Koppernæs AS
Postboks 1504
6025 Ålesund
Tlf: 22 16 94 00
Mobil: 97 771 771
Geir Molvik
(for Elin Tveit Sveen)
geir.molvik@cermaq.com
Cermaq ASA
Postbok 144 Sentrum
0102 Oslo
Mobil: 901 25 101
Vibecke Bondø
(for Alf Helge Aarskog)
vibecke@salmonor.no
SalmoNor AS
Postboks 23
7901 Rørvik
Tlf: 74 39 21 55
Mobil: 951 29 558
Erlend Sødal
(for Jan Sverre Røsstad)
erlend.soedal@skretting.com
Skretting AS
Postboks 319
4002 Stavanger
Mobil: 902 09 556
Oddvar Bjørge
(for Tore Remman)
bjorge@biomarin.com
Firmenich Bjørge Biomarin AS
6057 Ellingsøy
Mobil: 917 29 177

 

Vil du lese mer?

Previous articles arrow. Next articles arrow.

Enige med Russland

– Viktig for velferden

Kurs i rømmingssikring i Haugesund

Kurs i Rømmingssikring i Haugesund

Kraftig ned for makrell og sild

Avtale mot matsvinn

Medlemsmøte i Bodø