Prisutvalg

Torskefisk Råfisklaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Geir Rognan Sommarøy Produksjonslag
Oskar Høgstad Løksfjord AS 95238968 oskar.hogstad@online.no
Morten Hyldborg Jensen Norway Seafoods  ASA 91630176 morten.jensen@akersea.com
Tommy Torvanger Nergård AS
Knut Haagensen Jangaard Export AS 90026057 knut@jangaard.no
Tone Karstensen Nordic Group AS
Tor Bjarne Stabell Tobø Fisk

Fryste reker Råfisklaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Hans-Ove Semmingsen Stella Polaris 90098555 hansove@stellapolaris.no
Knut Helge Vestre Coldwater prawn production 90894662 knut.vestre@prawnsofnorway.no

Skalldyr Råfisklaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Karin Olsen  Lyngen Reker
Ørjan Nergård Norway Seafoods
Bjørn Ronald Olsen Storbukt Fiskeindustri
Svein Ruud Norway King Crab
Trygve Åsvestad Polar Seafood

 

Hval Råfiskalget

Navn Bedrift Mobil E-post
Aage Eriksen Hopen Fisk  AS 95861635 hfsas@online.no
Rune Frøvik Lofothval AS 90122303
Jan Roger Knudsen Gunnar Klo

Sunnmøre og Romsdal Fiskesalslag

Navn Bedrift Mobil E-post
Kjartan Stokke Brødrene Sperre AS
Tom Haugen Hallvard Lerøy AS  90616015  tom.haugen@leroy.no
Odd Arild Sperre Nils Sperre AS  90834202  odd.arild@nsperre.no
Per Owe Owesen Olav E. Fiskerstrand AS  92610053  Per-Owe@olave.no

Vest-Norges Fiskesalslag

Navn Bedrift Mobil E-post
Tom Haugen Hallvard Lerøy AS 90616015 tom.haugen@leroy.no

 

Pris- og reguleringsutvalg Pelagisk konsum, Sildesalgslaget

Navn Bedrift Mobil E-post
Bjørn Kjetel Sirevåg
Vara: Trond Are Fenes
Pelagia AS
Pelagia AS
Kjetil Sperre
Vara: Geir Sperre
Brødrene Sperre AS
Nils Sperre
90123608 kjetil@sperrefish.com
Egil Magne Haugstad
Vara: Magnus Strand
Pelagia AS
Pelagia AS
90166147 emh@pelagia.no
Tommy Torvanger
Vara: Arne E. Karlsen
Nergård AS
Nergård AS

Selvtilvirket tørrfisk – NR

Navn Bedrift Mobil E-post
Ole Iver Olsen Nergård AS 97986651 ole.iver.olsen@nergard.no
Ingvard Lorentzen Ivan Lorentzen fiskforretning AS 95106327 ingvard@lorentzen-fisk.no

Arbeidsutvalget i sektorgruppe fiskemel utgjør prisutvalget for råstoff til produksjon av fiskemel og fiskeolje.